NIGHT SNACK

NIGHT SNACK
CENA7.19
NIGHT SNACK- bolusu formas augļu un dārzeņu uzkoda apetītes nomākšanai un svara samazināšanai.
Lietošana svara samazināšanai: trīs reizes dienā pa vienam bolusam pirms ēšanas uzdzerot glāzi ūdens.
Uzkoda bolusu veidā no dabīgām izejvielām satur glikomanānu, kas vienlaicīgi ar pazeminātas kaloritātes diētu (uzturu) veicina svara samazināšanu.
Brīdinājums: ja cilvēkam ir rīšanas traucējumi vai viela tiek uzņemta, neuzdzerot pietiekami daudz šķidruma, pastāv aizrīšanās risks. Ieteicams uzņemt vielu kopā ar pietiekamu ūdens daudzumu, lai nodrošinātu, ka tā nonāk kuņģī.
Sastāvs: Žāvēti āboli, koncentrēta frakcionēta ābolu sula, topinambūra milti, glikomanāns no konjac saknes (Amorphophallus konjac), magoņu sēklas, žāvēti Kambrodžas garsīnijas augļi (Garcinia cambogia), ingvers, kanēlis, fenheļa sēklas, paprika, kurkuma, konservanti: kālija sorbāts, nātrija benzoāts, C vitamīns, baltās akācijas sveķi, bisu vasks, kalcija karbonāts.
Instrukcija: Lietot kā:
1) nakts uzkodu apetītes nomākšanai - vienu bolusu vakarā vai naktī
2) uzkodu svara samazināšanai - ieteicams lietot vienu bolusu 3 reizes dienā starp malītēm vai 20 min. pirms ēšanas. Prognozējamā svara samazināšanās – 1,5-2,2 kg nedēļā.
Katru reizi bolusu labi sakošļāt un uzdzert 1-2 glāzes ūdens. Šķidrums ir nepieciešams lai nodrošinātu produkta nonākšanai kuņģī, kā arī labāka efekta sasniegšanai.
NIGHT SNACK nav ieteicams lietot bērniem, bērna barošanas ar krūti un grūtniecības laikā, kā arī cilvēkiem ar rīšanas traucējumiem!
Derīguma termiņš: 15 mēn.
Fasējums: 8 g x 12 gb.