LOĢISTIKA & NOLIKTAVA

Farmācijas loģistika un uzglabāšana ir saistīta ar vairāku un dažādu produktu un dokumentācijas apstrādi, transportēšanu un ķēdes pārvaldību, no kuriem lielākajai daļai ir nepieciešami īpaši nosacījumi to loģistikas apstrādes un uzglabāšanas apstākļos noliktavā. WOGEN PHARM piedāvā klientiem visu nepieciešamo, lai produkti tiktu droši piegādāti un atrastos mūsu noliktavā vajadzīgajā temperatūras režīmā un apstākļos.

LOĢISTIKA


Farmācijas loģistikā tranzīta noteikumu ievērošana ir ļoti svarīga, jo tiek apdraudēta produkta drošība. To pašu iemeslu dēļ ir pilnībā jāreģistrē atbilstība normatīvajiem aktiem. Wogen Pharm ir pastāvīgi fokusēts loģistikas partneris mūsu klientiem, kas atbilst LIP. Mēs garantējam, ka Jūsu medikamenti nonāks ātri, droši un ar atbilstošu dokumentāciju, pateicoties mūsu pilnajai IATA licencei. Piedāvājam personalizētas transportēšanas iespējas.

Katru projektu no nulles sāk mūsu prasmīgā un LIP apmācīta komanda, kas izstrādā pielāgotu transportēšanas risinājumu ar vislabāko iepakošanu, maršrutu, piegādes transportu, kā arī reāllaika atjauninājumus.

Mēs piedāvājam precīzi kalibrētus mērījumus, temperatūras un gaismas izmaiņu sensorus, lai produkcija tiktu pārvesta atbilstoši tai specefikācijai. Kad runa ir par pilnīgu atbalstu nepieciešamo dokumentu sastādīšanā — klasisks piemērs ir bīstamo kravu dokumentācija — Wogen Pharm ir jūsu uzticamais partneris. .

Mūsu komanda pārzina  likumdošanu dažādās valstīs un loģistikas apstākļus, kas dod iespēju racionalizēt, paātrināt piegādes procesu un nodrošināt kvalitāti.

NOLIKTAVA

Wogen Pharm LIP atbilstošā farmācijas loģistikas centrs atrodas Ogrē. Šeit mēs varam nodrošināt pilnībā automatizētu temperatūras kontroli un īpašas higiēnas prasības.

Pēc noklusējuma mēs piedāvājam šādus diapazonus:

  • Telpā regulējama temperatūra: +15 līdz +25°C
  • Ledusskapja temperatūra: -2°C līdz +8°C
  • Vēsā vidē: +8°C līdz +15°C

Ideāli piemērots piegādes ķēdei:

Mēs varam palielināt ražošanas jaudu un pielāgoties jaunajām prasībām, pamatojoties uz mūsu klientu vajadzībām. Mēs varam optimizēt izplatīšanas tīklu katrai Jūsu precei, cieši sadarbojoties ar Jūsu komandu.

Temperatūras regulēšana globālā mērogā:

Mēs uzturam globālu partneru tīklu piegādes noliktavām. Nodrošinot to, mēs varam garantēt, ka katrs produkts ir tam atbilstošā vidē no sākuma līdz beigām.