NEREĢISTRĒTI MEDIKAMENTI

Ne vienmēr visi medikamenti ir pieejami tirgū, lai ārstētu konkrētu slimību, tāpēc WOGEN PHARM piegādās aptiekām ar pacientiem balstītus medikamentus, kas iegūti ārpus vietējā tirgus, lai apmierinātu pacientu vajadzības.

MEDIKAMENTU IZTRŪKUMS

Globālie izaicinājumi, kas saistīti ar zāļu trūkumu, kļūst arvien sarežģītāki. Pasaules mērogā arvien biežāk pietrūkst svarīgu medikamentu, tas rada papildu finansiālu slogu veselības sistēmām un apdraud pacientu veselību, ja viņi nesaņem nepieciešamos medikamentus. Vairāk nekā 85 % slimnīcu Eiropas Savienībā norāda, ka pastāv nopietna problēma saistībā ar zāļu trūkumu. Slimnīcās bieži izrakstīto medikamentu trūkums nopietni negatīvi ietekmē pacientu aprūpi. Slimnīca var atrast risinājumu, tikai izmantojot nelicencētu zāļu veidus, lai iegūtu un importētu alternatīvu ārstēšanu, ja trūkst medikamentu un nav vietēji pieejamas, licencētas aizstājterapijas, kas ir komerciāli pieejamas citā valstī. Wogen Pharm nodrošina drošu, nepārtrauktu produktu piegādi kā alternatīvu tiem, kuru veselības aprūpes sniedzējiem (vai medicīnas pakalpojumu sniedzējiem/personām) visā pasaulē trūkst. Grupas tīkls un ģeogrāfiskais pārklājums nodrošina plašākas piekļuves iespējas farmaceitiskajiem produktiem, jo tas ir iecienīts nelicencētu medikamentu piegādātājs tūkstošiem HCP visā pasaulē, kuri meklē piekļuvi komerciāli nepieejamām zālēm savos tirgos.

PRODUKTA PIEEJAMĪBA

Farmācijas korporācijas var izvēlēties izņemt medikamentu no tirgus kā dzīvotspējīgu stratēģisku iespēju, taču, to darot, pacientiem var palikt bez sev medicīniskās vajadzības, ja viņi nevar atrast atbilstošus aizstājējus. Labākais veids, kā farmācijas uzņēmumi var mazināt ietekmi uz pacientiem, ir ieviest pārvaldītas piekļuves programmu, kas nodrošina pacientiem piekļuvi nepieciešamajiem medikamentiem pēc tam, kad produkts ir izņemts bez licences.